SEKTÖRLER

İMPLANT

İmplant, sirketin kurulusundan itibaren yüksek bir hızda büyümeye devam eden ve sirketin temel tası olarak kabul edilen ürünüdür.

OSSTEM İMPLANT Ar-Ge Merkezi tarafından müsterileri arasında olumlu elestiriler kazanmıs, GS III implant ve US Ultra Wide Sistemi dahil çesitli yeni ürünleri pazarlamaya baslamıstır. Merkez, ürün güvenilirligi artırmak üzere, sürekli olarak müsteri odaklı ürünler gelistirmeye çalısmaktadır. Ayrıca kemik rejenerasyonu ve implant dis için temel teknoloji terfilerini arastırmak için 2008 Ocak’ta OSSTEM Kemik Bilimleri Enstitüsü kurulmustur.

OSSTEM İmplant, 2007 yılında büyük bir yatırımla üretim hatlarını genisletmistir. Bugün hem kapasite hem de kalite açısında dünyanın en iyi üretim kapasitesine sahiptir.

OSSTEM İmplant satıs sektöründe, artan dünya satıs rakamına baglı olarak, dünya çapında genis kapsamlı satıs bayi ve dogrudan yönetilen 19 satıs agı aracılıgıyla; zamanında ve sistematik bir sekilde müsterilerin medikal faaliyetlerini desteklemektedir. OSSTEM İmplant özellikle tam müsteri memnuniyeti sunmak için, satıs elemanlarının yeterliligini saglama amacıyla AIC egitim programlarını çesitlendirmistir.

Sonuç olarak OSSTEM İmplant, çesitli pazarlama stratejilerini takip ederek dünya sınıfı bir implant üreticisi olmaya; global statüsünü saglamlastırarak implant kalitesini devamlı gelistirmeye; dünya çapında AIC faaliyetini etkinlestirmeye ve dünya standartlarında üretim/satıs sistemi olusturmaya çalısmaktadır.

AIC

Dünyanın En İyi Diş İmplant EğitimEnstitüsüolmakiçin;

  • - Global implant eğitim programlarının uygulanması ve son çıkan bilgilerin paylaşılması
  • - Düzenli olarak yerel ve uluslararası akademik etkinlikler (OSSTEM WORLD,
      OSSTEM MEETING) sunulması
  • - Dünya genelinde, her diş hekimi tarafından erişilebilen çeşitli klinik durumlarla, on-line
      eğitim sistemi (www.AICimplant.com) sunulması
  • - Küresel dünyadaki dişimplant klinik bilgisinin ve tedavi düzeyinin geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır


2001 yılından itibaren OSSTEM İmplant’ın dünya standartlarında bir implant klinik eğitim kurumu olanAIC, faaliyet göstermektedir. AIC, dünya çapında implant cerrahisinin kurulması ve yaygınlaşmasına katkı sağlamak üzere, diş hekimlerine sistematik implant eğitimi vermektedir.İyi planlanmış araştırmalar, yılların uzmanlığı, en iyi öğretim görevlileri ve düzenli eğitim sistemi sayesinde AIC, dünya çapında bütün dişçilerin klinik implant hakkında bilgi edinme çabalarını destekler ve kusursuz implant ameliyatları yapar.

Şirketimiz çeşitli pazarlama stratejilerini takip ederek, dünya çapında bir implant üreticisi olma statüsünü sağlamlaştırmıştır.Küresel dünyada devamlı olarak AIC implantların kalitesini artırmayı; üretim ve satış sisteminiyaygın hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Profesyonel ve sistematik implant klinik eğitim sistemi


AIC profesyonel seminer odaları, çeşitli eğitim materyalleri ve ileri eğitim olanakları ile donatılmış olup;gerçek hastalara implant uygulamaayrıcalığı veprotez montajına kadar teori ve pratik içeriklitemele dayalı, profesyonel implant eğitim programları sunmaktadır.

AIC ProgramlarınınÜstünÖzellikleri


AIC, global ağı ile dünyanın her köşesinde dünyanın en iyi eğitimini vermektedir. Her ülkeden tartışmasız, profesyonel konuşmacılar, dünya çapında belli başlı ülkelerde faaliyet gösteren AIC eğitim merkezlerinde,implant cerrahisi için eğitim ve destek sağlamaktadır.

AIC, mükemmel eğitim malzemeleri ve ekipmanlarıyla çeşitli pratik çözümler sunmaktadır. AIC, kendisiningeliştirdiğikaliteli eğitim malzemeleri; uygulama için implantlar, operasyon için kullanılan motor ve kitler dâhil üstün özellikli donanımlarıyla eğitim vermektedir. Eğitim alanlar, profesyonel konuşmacının dikkatli rehberliği altında ve profesyonel personellerin desteği ile izleme(tracing), stent ve Ağız modeli (dentiform) gibi çeşitli pratik deneyimler yaşama ayrıcalığına sahiptir.

AIC, gerçekhastayacanlıcerrahi de sağlamaktadır. AIC, cerrahisırasındanprotezmontajınakadar tam başarısağlamaküzeredesteksağlayankonuşmacınıngözetiminde, gerçekhastalara implant cerrahisigerçekleştirebilmektedir.

Eğitimalanlar, eğitimbittiktensonra da sistematikdestekalabilirler. Gerekirsebirkonuşmacıyıkendihastanesinedavetederek, eğitimsonrasında da eğitimvecerrahidestekisteyebilirler. Bir on-line eğitimsistemi (AICimplant.com) ile AIC, eğitimdensonra biledevamlıolarak sonçıkan implant klinikbilgilerihakkındabilgilendirmektedir